ایده‌ای نو برای آرایشگاه – ۱

ایده‌ای نو برای آرایشگاه – ۱

ایده‌ای نو برای آرایشگاه - 1

ایده‌ای نو برای آرایشگاه - ۱

شما به کدام آرایشگاه می‌روید؟ چند وقت یک‌بار برای کوتاه کردن موی سرتان به آرایشگاه مراجعه می‌کنید؟
اغلب ما معمولاً برنامه مشخص و مدونی برای مراجعه به آرایشگاه نداریم و وقتی احساس می‌کنیم موهایمان نامرتب شده است به آرایشگاه محله‌مان یا آرایشگاه نزدیک محل کارمان و یا شاید یک آرایشگاه خاص مراجعه می‌کنیم. شاید بعضی از آرایشگاه‌ها با تعیین وقت قبلی پذیرای ما باشند که با تماس با آن‌ها، وقتی مشخص می‌کنند و باید حدود آن زمان به آن آرایشگاه مراجعه کنیم.
یکی از کارهایی که یک آرایشگاه می‌تواند برای مشتریانش انجام دهد، [vip-members]راه‌اندازی یک سیستم ارتباط با مشتریان یا CRM است. به بیان ساده‌تر، آرایشگاه می‌تواند شماره موبایل مشتریانش را بگیرد. سپس در بازه زمانی مثلاً یک‌ماهه یا چهل‌روزه با آن‌ها تماس بگیرد و در صورت تمایل مشتری برای او یک وقت تعیین کند. با این کار احتمال اینکه مشتری به آرایشگاه دیگری مراجعه کند کمتر می‌شود. همچنین نوعی تحریک برای فراخوانی مشتری به استفاده از خدمات آرایشگاه است چرا که معمولاً کسی به صورت منظم به آرایشگاه نمی‌رود و اگر تلنگری وجود داشته باشد، احتمال مراجعه فرد به آرایشگاه بیشتر می‌شود.[/vip-members]

پیشنهاد می‌کنیم اگر مایلید درباره این ایده و جزئیات آن، به علاوه اختصاصی سازی آن برای کسب‌وکارتان بیشتر صحبت کنیم با ما تماس بگیرید. معرفی برنامه‌ها و نرم‌افزارهای کارآمد می‌تواند کمک شایانی به انجام برنامه‌های شما داشته باشد. همچنین ارائه ایده‌های جانبی مثل روز تولد مشتری و … می‌تواند به پرورش و کارایی این ایده کمک بیشتری نماید. استفاده از این ایده حتی می‌تواند به مدیریت مسائل مالی یک آرایشگاه کمک باورنکردنی بنماید.
نگران هزینه مشاوره نباشید. ما شعار نمی‌دهیم که این هزینه نیست، بلکه سرمایه‌گذاری است. ما به شما تضمین می‌دهیم که در صورت عدم رضایت شما بدون هیچ قید و شرطی کل مبلغ هزینه مشاوره را عودت نماییم؛ بنابراین به جای نگرانی درباره هزینه ناچیز مشاوره که شاید به اندازه صرف یک ناهار یا شام دونفره هم نباشد، در دنیای رقابتی کسب‌وکار به دنبال ایده‌های نو و تلاش برای اجرا و در نهایت بهره‌برداری از آن‌ها باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *