بهترین راه گرفتن وقت ملاقات

بهترین راه گرفتن وقت ملاقات

بهترین راه گرفتن وقت ملاقات

بهترین راه گرفتن وقت ملاقات چیست؟

بهترین راه: خودتان با فرد موردنظر صحبت کنید و وقت بگیرید.

پیشنهاد دوم: اگر منشی دارد با او تماس بگیرید.

پیشنهاد سوم: ای میل بفرستید.

اگر می‌خواهید با مدیر اجرایی شرکت ارتباط برقرار کنید، راه دشواری در پیش دارید ولی مطمئنم موفق خواهید شد.
اگر پیشنهاد دوم مرا به کار گرفتید، به منشی جناب مدیر بگویید می‌خواهید برای نسخه‌ی این ماه مجله‌ی اینترنتی خود، با ایشان مصاحبه کنم. در ضمن تأکید کنید که هر ماه 5 هزار نفر از افراد صاحب‌نظر این مجله را می‌خوانند و یک عکاس شما را همراهی می‌کند تا تصاویری هم ضمیمه‌ی مصاحبه شوند. بدین ترتیب «نه گفتن» برای او مشکل خواهد بود. این روش در 80 درصد موارد موفقت آمیز است.
فقط یک مشکل کوچک دارید! باید مجله الکترونیکی داشته باشید و فهرستی از افراد بانفوذ تهیه کنید. اگر می‌خواهید میان بهترین‌ها، بهترین باشید، چاره دیگری ندارید. با این روش شما پیروز میدان خواهید بود و جایگاه خود را تثبیت خواهید کرد.

پاسخ نهایی: در طول مصاحبه به‌هیچ‌وجه حرفی از محصولتان به میان نیاورید و اگر چیزی پرسید، فقط به توضیحاتی درباره‌ی خودتان اکتفا کنید. سراغ دستاوردهایی بروید که دیگران از تعامل با شما کسب کرده‌اند. وقت ملاقات بعدی را برای زمانی تنظیم کنید که مصاحبه در دسترس کاربران قرار گرفته باشد.

نتیجه نهایی: فکر می‌کنید وقتی جناب رئیس مصاحبه و عکس‌ها را در مجله‌ی الکترونیکی ببیند، چه اقدامی خواهد کرد؟ درست حدس زدید؛ آن را برای هر جنبنده‌ای که می‌شناسد ارسال می‌کند.

برگرفته از کتاب قرمز کوچک پاسخ‌های فروش (کیمیای فروش)، نوشته جفری گیتومر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *